denizkocgrup.com olarak ödemeleriniz kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.
– Kredi Kartı ile
– Havale / EFT ile
– 0850 532 56 64 (Deniz Grup) üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
denizkocgrup.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.

Havale/EFT ile Ödeme
Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde; ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale/EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki  sipariş numaranızı ödemeniz sırasında Havale/EFT açıklama bölümünde belirtmeyi ve toplam tutarı eksiksiz girmeyi unutmayınız. Böylelikle ödeme onayınız daha hızlı gerçekleşecektir.Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:

Alıcı Adı : DENİZ KOÇ GRUP TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

– Finansbank
IBAN No: TR08 0011 1000 0000 0082 8202 25

 

0850 532 56 64 (Deniz Grup) Üzerinden Ödeme

0850 532 56 64 numaralı telefondan sipariş verebilir, verdiğiniz siparişin ödemesini kredi kartınız ile ya da havale / eft seçeneğini tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.